בניית גלגלים בהתאמה אישית

סט גלגלים משובח, אפילו אם הורכב על אופניים מרמת הביניים  משדרג את תחושת הרכיבה לבלי היכר. ולמה?
גלגלי האופניים יוצרים את הקשר שלנו עם הקרקע.  גלגלים קלילים ואיכותיים, המורכבים ממיסבים איכותיים, ושפיצים מתוחים היטב, משפרים את השליטה על האופניים בעזרת חידוד התחושות המגיעות מהקרקע. המהירות והתאוצה משתנים, וכך גם ההנאה שלנו בכל רכיבה ורכיבה.

זן ואומנות בניית הגלגל
בניית גלגלים לאופניים הוא ללא ספק  תחום אשר נחשב לאומנות של ממש. סבלנות, התמדה ודיוק הן אבני היסוד של בונה הגלגלים לרמת גימור גבוהה. על בונה גלגלים לדאוג שהגלגל יהיה ישר, עמיד וחזק לאורך זמן. הגלגלים, הנושאים את משקלנו, ואלו אשר מופעלים עליהם מרבית הכוחות (האנכים והאופקיים), עומדים במעמסה רבה, וסופגים אצל רוכבי השטח התעללות קשה.ואכן,לרוב נזק יתבטא בד"כ בחישוקים ולא בשאר מכלולי האופניים (אנחנו פחות מעקמים כידונים או שוברים שלדות בד"כ). לפיכך, בניית גלגל טובה, שמותאמת לצרכי הלקוח, ולסגנון הרכיבה העיקרי שלו היא צורך עליון וחשוב לבטיחותו, לשליטה ולשם ניצול נכון של אנרגיית הרוכב.
בניית גלגל טובה מורכבת מאיכות החלקים ואיכות הבנייה. ב BIKESHOW שמים דגש רב לאיכות הבנייה ולבחירת החלקים: השפיצים, הנאבה והחישוק. כמו כן , בזמן הבנייה, ושזירת השפיצים ניתן להחליט על שיטות בניה שונות (הצלבות, מספר ומתח השפיצים), בכדי להביא את הגלגל לחוזק מקסימלי.
ב BIKESHOW עובדים על פי סטנדרטים גבוהים הכוללים את כל המרכיבים לבניית גלגל איכותית , החל מחישוב אורך השפיצים במדוייק, דרך שזירה שתמנע את היתפסות מעביר ההילוכים בשפיצים, ועד לשחרור מתחים מהגלגל בזמן הבנייה. בניית גלגלים על פי כללים אלו תבטיח לך הלקוח, סט גלגלים חזק ועמיד לאורך זמן רב.

ב- BIKESHOW ניתן יעוץ חינם (נא לפנות במייל) לכל מי שחפץ בגלגל חדש.   אנו נדאג להרכיב סט גלגלים אשר יתאים לסגנונך, אופי הרכיבות העיקרי שלך, משקלך, ובהתאם לכיסך!  כמו כן, אם ברשותך חלקים שתעדיף להשתמש בהם, ניתן להביא לנו אותם ואנו נדאג לחבר הכל יחד לגלגל מושלם עבורך!
אנחנו לא בונים גלגלים לאופניים חשמליים!

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>