גלגלי 29

ב- BIKESHOW  ניתן להזמין גלגלי 29" , עם בנייה איכותית ומוקפדת.
כן, היום זו כבר לא קטגורייה בשוליים. גלגלי הענק כאן, ובגדול! עם ההתפתחות הטכנולוגית בשלדות ומצאי חלקי החילוף והשיפור לאופני ה 29, BIKESHOW יבנו לך את הגלגלים שתמיד רצית. ניתן ליצור קשר דרך הטלפון, או דרך המייל עם שרון, על מנת לקבל הכוונה בבחירת החלקים ויעוץ לבניית סט הגלגלים המושלם עבורך.
מנסיוני, ישנה חשיבות רבה למשקל החישוקים בסט גלגלים המיועד לאופני 29". לכן, על מנת שלאופניים תהיה תחושה קלילה, ויכולות דינאמיות משופרות, נשאף לבנות את הגלגלים קלים ככל האפשר. כן, במקרה זה ישנה עדיפות רבה למשקל קל , על פני עמידות. מכיוון וגלגלי 29 כבדים יותר, ומעצם גודלם מסרבלים את הרכיבה, נעדיף להתקין בקצה המסה המסתובבת ( ככל שמתרחקים מהציר) את החישוק הקל ביותר המתאים לסגנון הרכיבה שלנו , ולנתונינו הפיזיים.
גלגלי 29 חלשים יותר מגלגלי 26,  אך מתגלגלים טוב יותר.  לכן בדרך כלל לא נמצא את עצמנו קופצים עם אופניים כאלה, ולכן, שובב אמליץ על הפחתת המשקל ראשית בגלגלים.


כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>